Famózní! 2 + Od babičky

Kód: 84
ZDARMAZDARMA 1 048 Kč –35 %
Famozni mockup 1024x1024 2+3 1
1 048 Kč –35 % 681 Kč
Skladem (>5 ks)

Dvě knihy za exkluzivní cenu pouze zde! V těchto knihách se dohromady skrývá 135 receptů! Naučíte se briošku, kokosky, kremrole, věnečky, indiánky, větrníky, rakvičky a mnoho dalších. Tento balíček se skládá z nejúspěšnějších knih Mirky van Gils Slavíkové. 

Detailní informace

Knihy přímo od Mirky
Knihy přímo od Mirky
Plné ověřených receptů
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 500 Kč
Odesíláme i na Slovensko
Odesíláme i na Slovensko
Nyní si můžete objednat knihy

Detailní popis produktu

Pořiďte si tyto dvě knihy za exkluzivní cenu! Dohromady naleznete v knihách 135 receptů a upečete si např. briošku, kokosky, kremrole, věnečky, indiánky, větrníky či rakvičky.

Famózní! 2

Kniha se skládá z receptů, které zdokonaluji celý svůj život. Naučíme se, jak jednoduše upéct lahodnou briošku, jak na ty nejoblíbenější kokosky nebo jak vykouzlit ten nejvoňavější chleba. Součástí bude také španělské vzrůšo Churros nebo recept na francouzské Eclairs. Nezapomněla jsem ani na základní krémy a těsta. Čeká vás přes 60 famózních receptů, které zvládne úplně každý.  

Počet stran: 176 
Počet receptů: 65 
Rozměry: 21 x 26 cm

Famózní! Od babičky

Cukrářská babička je tady! A co jsem vám napekla? Kremrole, věnečky, indiánky, větrníky, rakvičky a mnoho dalších známých lahůdek. V knize najdete recepty, které jsem si zdokonalovala celý svůj život. Probuďte vzpomínky s mou novou knihou, která přináší 70 ověřených receptů. Přináším nejen výběr receptů z dob mého učení, ale také z pramenů první republiky. Tuto knihu věnuji všem příznivcům cukrařiny, studentům i budoucím generacím.

Počet stran: 192
Počet receptů: 70 
Rozměr knihy: 26 cm x 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 2.2 kg
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz