Kompletní Famózní! sada

Kód: 81
1 986 Kč –50 %
Famozni mockup sada
1 986 Kč –50 % 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Objevte svět famózních kuchařek! Všechny tři knihy za exkluzivní cenu pouze zde a přímo od Mirky. A protože jsou Vánoce, tak přibalím i dáreček knihu Famózní! 2 za 1 Kč! Tato sada knih obsahuje recepty pro začátečníky i pokročilé. Tak hurá na to! 

Detailní informace

Knihy přímo od Mirky
Knihy přímo od Mirky
Plné ověřených receptů
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč
Odesíláme i na Slovensko
Odesíláme i na Slovensko
Nyní si můžete objednat knihy

Detailní popis produktu

Tato sada obsahuje: 

  • Famózní! 1
  • Famózní! 2
  • Famózní! Od babičky
  • + Famózní! 2

V knihách naleznete přes 190 ověřených receptů, které si Mirka zdokonalovala celý svůj život. 

Famózní! 1 

Přes 60 receptů rozdělených do osmi kapitol s úžasnými fotografiemi Barbory Lundgren, které jsme fotili v Holandsku přímo na mých oblíbených místech. Kniha vznikla i díky vaší podpoře, každý den mě inspirujete a já si toho neskutečně vážím. Doufám, že udělá radost vám i vašim blízkým.

Počet stran: 160 
Počet receptů: 61 
Rozměry: 21 x 26 cm

Famózní! 2

Kniha se skládá z receptů, které zdokonaluji celý svůj život. Naučíme se, jak jednoduše upéct lahodnou briošku, jak na ty nejoblíbenější kokosky nebo jak vykouzlit ten nejvoňavější chleba. Součástí bude také španělské vzrůšo Churros nebo recept na francouzské Eclairs. Nezapomněla jsem ani na základní krémy a těsta. Čeká vás přes 60 famózních receptů, které zvládne úplně každý.  

Počet stran: 176 
Počet receptů: 65 
Rozměry: 21 x 26 cm

Famózní! Od babičky

Cukrářská babička je tady! A co jsem vám napekla? Kremrole, věnečky, indiánky, větrníky, rakvičky a mnoho dalších známých lahůdek. V knize najdete recepty, které jsem si zdokonalovala celý svůj život. Probuďte vzpomínky s mou novou knihou, která přináší 70 ověřených receptů. Přináším nejen výběr receptů z dob mého učení, ale také z pramenů první republiky. Tuto knihu věnuji všem příznivcům cukrařiny, studentům i budoucím generacím.

Počet stran: 192
Počet receptů: 70 
Rozměr knihy: 26 cm x 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 3.1 kg
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz