Vánoční sada 🎁

Kód: 91
2 976 Kč –46 %
Vanocni sada small
2 976 Kč –46 % 1 590 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Připravila jsem pro vás exkluzivní vánoční sadu, která obsahuje všechny mé knihy. A protože jsou Vánoce, tak přibalím i dáreček knihu Famózní! 2 za 1 Kč. Díky této kolekci budete mít všechny recepty pohromadě a ideální dárek pod stromeček.

Detailní informace

Knihy přímo od Mirky
Knihy přímo od Mirky
Plné ověřených receptů
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 500 Kč
Odesíláme i na Slovensko
Odesíláme i na Slovensko
Nyní si můžete objednat knihy

Detailní popis produktu

Tato sada obsahuje: 

  • Štědré a Voňavé
  • Famózní! 1
  • Famózní! 2
  • Famózní! Od babičky
  • + Exkluzivní dárek za 1 Kč Famózní! 2

V knihách naleznete přes 340 ověřených receptů! Přečtěte si níže, co knihy obsahují:

Štědré a Voňavé

Kniha je ztělesněním Vánoc, lásky k tradici a radosti ze sdílení.

A co v ní najdete? Vánoční cukroví všeho druhu, linecké, třené, kokosky, rohlíčky, úlky, sádlovky, recepty od babičky a mnoho dalších lahůdek. A pozor! Nebude chybět ani příprava na štědrovečerní tabuli. Jak já dělám salát, kapra a polévku? To vše bude v této knize. 

Díky vaší nepřetržité podpoře a energii, kterou každý den dodáváte, jsme byla schopna pustit se do vytvoření tohoto nezapomenutelného vánočního pokladu. Věřím, že společným pečením si vytvoříme nové, nezapomenutelné okamžiky. Těšte se na to, co přichází. "Štědré a voňavé" se blíží! Děkuji. Vaše Mirka.

Počet stran: 276 
Počet receptů: 150 
Rozměry: 22,5 x 27,5 cm
Vychází: Říjen 2023

Famózní! 1 

Přes 60 receptů rozdělených do osmi kapitol s úžasnými fotografiemi Barbory Lundgren, které jsme fotili v Holandsku přímo na mých oblíbených místech. Kniha vznikla i díky vaší podpoře, každý den mě inspirujete a já si toho neskutečně vážím. Doufám, že udělá radost vám i vašim blízkým.

Počet stran: 160 
Počet receptů: 61 
Rozměry: 21 x 26 cm

Famózní! 2

Kniha se skládá z receptů, které zdokonaluji celý svůj život. Naučíme se, jak jednoduše upéct lahodnou briošku, jak na ty nejoblíbenější kokosky nebo jak vykouzlit ten nejvoňavější chleba. Součástí bude také španělské vzrůšo Churros nebo recept na francouzské Eclairs. Nezapomněla jsem ani na základní krémy a těsta. Čeká vás přes 60 famózních receptů, které zvládne úplně každý.  

Počet stran: 176 
Počet receptů: 65 
Rozměry: 21 x 26 cm

Famózní! Od babičky

Cukrářská babička je tady! A co jsem vám napekla? Kremrole, věnečky, indiánky, větrníky, rakvičky a mnoho dalších známých lahůdek. V knize najdete recepty, které jsem si zdokonalovala celý svůj život. Probuďte vzpomínky s mou novou knihou, která přináší 70 ověřených receptů. Přináším nejen výběr receptů z dob mého učení, ale také z pramenů první republiky. Tuto knihu věnuji všem příznivcům cukrařiny, studentům i budoucím generacím.

Počet stran: 192
Počet receptů: 70 
Rozměr knihy: 26 cm x 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 4.5 kg
Položka byla vyprodána…
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz